وربینی با قابلیت ضبط تصاویر 360 درجه ای
امروزه بیشتر خریداران دوربین های مداربسته تمایل به خرید دوربین هایی با قدرت چزخش 360 درجه ای دارند که با قرار دادن آن در مرکز محیط بهترین تصویر را از کل محیط دریافت کنند. این دوربین های اسپید دام تحت شبکه قیمتی گزاف دارند که پرداخت هزینه ی آن برای تمام کاربران مقدور نیست.
قابلیت تصویر برداری 360 درجه ای یا همان پانوراما قابلیتی است که چند سالی است به دوربین های عکاسی اضافه شده و فرد می توان با چرخاندن دوربین به صورت 360 درجه، تصویری کامل از محیط را عکاسی کند. این نوع عکس برداری طرفداران خاص خود را دارد که سبب شده شرکت بابلکم دوربینی طراحی کند که به جز عکس برداری پانوراما  با کیفیت 14 مگاپیکسلی قابلیت فیلم برداری از محیط را با فرمت H.264 داشته که با کیفیت تصویر Full HD، 15 فریم در ثانیه و با کیفیت تصویر HD، تصویر 30 فریم در ثانیه تصویر را ضبط می کند.
این دوربین به دلیل شکل گرد و توپ مانندی که دارد با پرتاب آن به هوا توسط دوربین های که در آن تعبیه شده تصویر را از طریق Wi-Fi به کامپیوتر و یا دستگاه های مرتبط ارسال می کند. از دیگر ویژگی های این دوربین درگاه کارت حافطه و درگاه USB  برای اتصال به دستگاه های الکترونیکی است.

  • انتقال صدای دو طرفه ...
  • انتقال ساده با امنیت بالا بر روی موبایل در هر نقطه دنیا...
  • چرخش 360 درجه افقی و120 درجه عمودی ...
  • امکان نصب مموری بر روی خود دوربین ...
  • ....

 

تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه